Inspirujte se příběhem těch, kteří už to zvládli

Podívejte se na úspěchy lidí, kterým se zhubnout či jinak změnit životní styl povedlo. Po mnoha stránkách se jim podařilo vylepšit zdravotní stav, snížit dávky léků, zvednout sebevědomí, vyladit psychiku. Co je nejdůležitější? Váhu si drží i poté, co už naší poradnu nenavštěvují.  V naší poradně se totiž naučili a pochopili základní principy zdravého životního stylu.

Hubnutí, dieta, detoxikace, překyselení organismu, imunita, cvičení, tvarování postavy, obezita, nadváha,  to jsou témata, která jsou čím dál více diskutována a aktuální.

 

Nadváha a obezita značně zvyšují zdravotní rizika a zhoršují kvalitu našeho života. S nadváhou bojuje řada lidí, ale většina z nich bohužel neúspěšně. Smutnou stránkou hubnutí u mnoha lidí je, že si svou novou váhu neudrží. Díky nejrůznějším experimentům ztrácejí totiž svalovou hmotu a kila se jim proto vrací zpět jo-jo efektem! Bohužel ne každý způsob hubnutí funguje, proto je lepší poradit se s odborníky a jít ověřenou cestou.

 

V Centru Vitality Na Dlani nikoho neléčíme. Zabýváme se výživovým poradenstvím.

 

 

 

 

 

Napsali o nás:

  • Moje 15ti letá dcera přehnaně zhubla nesmyslnou dietou. Formou nenásilných konzultací jí pan Gavar pomohl znovu najít správné stravovací návyky, vylepšit pitný režim a přibrat několik kg do svalové hmoty. Služby Centra Vitality Na Dlani vřele doporučuji.

    J.F.

  •  Výživového poradce Jiřího Gavara, majitele Centra Vitality Na Dlani, jsem oslovil letos koncem července za účelem další redukce své hmotnosti, kdy jsem se zastavil a nedařilo se mi pohnou s vahou dál. Na vstupní konzultaci jsme si dohodli cestu a cíl – to je velmi důležité, provedli jsme vstupní měření a vážení, a upravili můj jídelníček – extrémně důležité. Zavedli jsme pravidelné konzultace co 2-3 týdny, kde jsme rozebrali předešlé období, případně korigovali jídelníček a pohybové aktivity, a provedli jsme měření a vážení. Držím se a postupuji krok za krokem podle jeho rad, no a za cca 4 měsíce je 8 kilo dole společně s rostoucím objemem svalové hmoty a zároveň se snižováním tuků v těle, a jedu dál…. Zpočátku to chce jídelníček vybalancovat, ale pak už se to stane rutinou, kdy už jedete ve vyjeté koleji. Žádná velká rychlost shazování, ale jde o to vytrvat, a tím se dostaví mimo jiné i to, že si tělo i hlava navyknou na správnou výživu, a později se neobjeví jo-jo efekt. Znám to, kdysi jsem shodil rychle cca 30 kg a pak jsem se haldu let nemohl vymanit z jo-jo efektu, kdy jsem nabral dvojnásobek, děs-běs.

    Přístup Jiřího je skvělý v tom, že do ničeho netlačí a vše vysvětlí, případné úlety v životosprávě zkoriguje. Komunikuje i přes telefon a mail. Vysvětlí člověku, jak má přistupovat k jednotlivým nutričním hodnotám potravin, jak si má rozložit pitný režim a konzumaci potravin během dne, jak řešit případné sportování v průběhu redukce hmotnosti. Jeho přístup mi maximálně vyhovuje, mohu s ním konzultovat své pohledy na věc, vůbec netlačí na páku, žádné hladovění, žádné vážení konzumovaných potravin, je to fakt na pohodu, žádný stres z hubnutí. Někdy mám pocit, že ani nemohu sníst vše, co bych měl. Jsem maximálně spokojený s jeho přístupem, a i když to zní jako klišé, pokud se držíte jeho rad, pak se výsledek dostaví. Jen si musíte dobře nastavit hlavu a chtít dosáhnout ten cíl. Nedá mi to a musím Centrum Vitality Na Dlani v osobě Jirky Gavara doporučit.                         

Petr H.

 

 

 

Inspirujte se příběhy našich klientů
#
Zhubla -15 kg
#
Zhubla -17 kg
#
Zhubla -8,5 kg
#
Zhubla -10 kg
#
Zhubl -6,8 kg
#
Zhubla -10 kg
#
Zhubla -17 kg