Jirka zhubl -24 kg

Dnes jsem výživový poradce, začínal jsem jako klient

Příběh Jirky (1977)

V 18 letech mě potkaly vředy na dvanáctníku. Díky nepříjemnému pocitu jsem se neustále přejídal a dojídal. Rada mé ošetřující lékařky byla ať méně jím. V té době, to byl pro mě začarovaný kruh. Jídlo mi uklidnilo trávení, ale bohužel narušilo vše ostatní. Díky přejídání, jsem měl úctyhodných 86 kg, při výšce 166 cm. Jistě uznáte, že to nebylo zrovna ideální. Díky domácí medicíně a radám babičky se podařilo problém s vředy zažehnat. Podotýkám, že léčbu ze strany lékařů jsem taky absolvoval, bohužel s neuspokojivým výsledkem. Další upozornění mé ošetřující lékařky bylo, ať si dávám pozor na jaro a na podzim, protože vředy už budu mít na celý život. Teď již jistě chápete, proč jsem se vydal cestou babičkovských rad a domácích medicín.


Po úspěšném 3 týdenním režimu užívání domácích bylinek se mi hodně ulevilo. Za 2 měsíce na to jsem nastoupil základní vojenskou službu. Byl to rok 1997 a tam, co jsem sloužil, právě probíhaly neúprosné povodně. Za 2 měsíce práce a pohybu mi ubylo - 20 kg na váze. Po vojně jsem si ještě dlouho váhu udržoval. Ke kondici mi pomáhaly nejrůznější sportovní aktivity. Bohužel špatné zdraví na sebe nenechalo dlouho čekat a veškeré sportovní aktivity jsem přerušil. Takto jsem se pomalu začal loučit s vysněnou postavou.

V roce 2005 jsem nastartoval další změnu. Byla to změna myšlení, změna stravovacích návyků. Zaměřil jsem se na obsah živin v potravinách a začal dodržovat zásady zdravého životního stylu. Za krátké 3 měsíce se mi povedlo zdravě zhubnout 12 kg bez pocitu hladu. Váhu si stále držím a jsem spokojený.

 

Přeji všem "zdravé hubnutí" bez hladovění a pocení se ve fitku!

Jirka

 

Chci poradit od Jirky

 


DALŠÍ ZKUŠENOSTI A REFERENCE KLIENTŮ

 

#
Zhubla -17 kg
#
Zhubla -15 kg
#
Zhubl -6,8 kg
#
Zhubla -10 kg
#
Vyřešený problém s lupénkou
#
Operace srdce příprava a regenerace
#
Vyřešená chronická rýma