Věra zhubla 28 kg

Příběh Věrky (1951)

Celý život jsem se potýkala s problémy při hubnutí. Moje váha kolísala nahoru a dolů, ale vždy v určitých mantinelech. Po přelomu padesátky nastala řada zdravotních změn a já už jen přibírala a přibírala. Byla jsem zoufalá a nevěděla jak zhubnout, vyzkoušela jsem řadu diet a režimů na hubnutí mimo jiné i dělenou stravu, ananasovou dietu, vajíčkovou i bílkovinou dietu, počítala jsem kalorie, vážila si jídlo, vyzkoušela nejrůznější čaje na hubnutí. Prostě jsem hledala nějakou zaručenou dietu nebo hubnoucí režim, který alespoň trochu bude fungovat.

Ze všech pokusů mi snad nejvíce chutnalo jíst dle dělené stravy, ale nevyhovovalo mi to do společnosti. Prostě jsem hledala dál. Sport nepřicházel v úvahu, jelikož při výšce 158 cm má váha dosahovala 97 kg a trpěla jsem bolesti zad a kloubů. Jedla jsem velmi malé porce ve 3 hodinových intervalech, ale i přes to vše jsem nehubla.

V roce 2005 se začal můj syn zabývat zdravým životním stylem a hubnutím. Už jsem skoro nedoufala, že bych to mohla zvládnout. Začali jsme detoxikací a pitným režimem, za 2 měsíce jsem měla 15 kg zhubnutých! Dohromady jsem však zhubla 28 kg za rok a půl. První kila byla snadná, můj organismus byl řádně zanesený, a když jsem se začala čistit, nejen že váha šla dolů, ale i já se lépe cítila. Najednou jsem měla více energie. Kdo hledá, ten jistě najde,  já našla způsob jak zhubnout a už nepřibrat.

 

Hodně štěstí při hubnutí.

Věra


DALŠÍ ZKUŠENOSTI A REFERENCE KLIENTŮ

 

#
Zhubla -17 kg
#
Zhubla -15 kg
#
Zhubl -6,8 kg
#
Zhubla -10 kg
#
Vyřešený problém s lupénkou
#
Operace srdce příprava a regenerace
#
Vyřešená chronická rýma