Vladimír - přípravu na operaci jsem nepodcenil

Podle mých zkušeností (prakticky ověřeno)...

Mám vrozenou jaterní chorobu, proto celý život dodržuji jaterní dietu. V posledních pěti letech se stav jater zhoršil, je dokonce klasifikován jako cirhóza. K tomu všemu se přidala prostata a kýla.


Abych byl alespoň trochu mobilní, chtěl jsem operaci kýly. Díky špatným jaterním testům, nízkému počtu krevních destiček a ascitu (vodě v břiše) operaci nedoporučili. Nějakou dobu před tím jsem sice bral doplňky, ale jen zlomek doporučené denní dávky. Po odebrání 5 litrů vody z břicha užívám doporučené dávkování kombinace doplňků. V poměrně krátké době se začaly zlepšovat krevní destičky a některé testy. Pak následovala operace kýly i pooperační stav naprosto bez komplikací.


Hodnoty jaterních testů jsou sice špatné( u cirhozy se nedá očekávat nějaké zlepšení, je třeba hlídat ascites a prasknutí jícnových varixů), ale jsem ve stabilizovaném stavu. Dodržuji dietní i lékový režim.

 

Podle mých zkušeností (prakticky ověřeno) užívání Aloe, Colostra, Reishi má blahodárný vliv i na další problémy – zlepšení prostaty, imunity (nedávná chřipková epidemie), rychlé hojení ran (po operaci).

Vladimír

 


DALŠÍ ZKUŠENOSTI A REFERENCE KLIENTŮ

 

#
Zhubla -17 kg
#
Zhubla -15 kg
#
Zhubl -6,8 kg
#
Zhubla -10 kg
#
Vyřešený problém s lupénkou
#
Operace srdce příprava a regenerace
#
Vyřešená chronická rýma