Magazín

Naše rady a zkušenosti

Zlepšení metabolismu

O své změně životního stylu a úpravě metabolismu hovoří Petr Dračka (Drak) Vicemistr ČR 2006 ve Freedivingu

Vitamíny v ovoci, zelenině a význam potravinových doplňků

Nedostatek živin ve stravě nepříznivě ovlivňuje naše zdraví. Věková hranice doživší se sice prodlužuje, ale pro spoustu lidí to právě znamená delší život s vitamínovým deficitem.

Krása s Jiřinou - Rozhovor s Jiřím Gavarem o Aloe Vera | Odpovědi na Vaše dotazy

Aloe Vera diskutovaná, oblíbené i zatracovaná, jak to vidí výživový poradce s téměř 20 letou praxí.

Těhotenství – příprava, porod, mateřství, kojení

Těhotenství a přirozený porod hrají významnou úlohu v životě ženy i miminka. Jak se na toto období připravit a vše zdárně zvládnout si přiblížíme v následujícím článku.

Pitný režim - jaro / léto / podzim / zima

Kolik pít v létě nebo v zimě? Co pít, kdy pít? Pokud Vás zajímají tyto otázky, pak čtěte dále. Dozvíte se jak v aktuálním počasí správně pít. Pitný režim je totiž důležitý pro pevné zdraví, ale také nám podpoří hubnutí. Čtěte dál..

17 triků jak si zpevnit postavu a přitom se nezpotit

Pokud chcete mít krásnou figuru a zpomalit stárnutí, zařaďte pohyb do svých rituálů. Dozvíte se, co udělat pro ploché bříško, pevný zadeček a pevná ňadra.

Detoxikace organismu

Každých 10 let se náš organismus zanáší jedním až půldruhým kilogramem toxických látek!

Top 5 letních potravin, se kterými zhubnete i 3 kg ...

Pokud se chystáte hubnout v letním období, využijte pestrost a možnosti, které nám příroda přináší. Čerstvé ovoce a zelenina jsou zdrojem vitamínů, minerálů, obsahují velmi málo kalorií, a proto se hodí právě při hubnutí.

13 pravidel zdravého hubnutí

Pravidla zdravého hubnutí jsou velmi aktuální témata dnešní doby. Proto se v tomto článku budeme zabývat tím, co hubnutí přináší, ale jakých chyb se lidé při hubnutí nebo dietě dopouští. Ukážeme si pár základních principů co dělat nebo naopak nedělat, aby bylo hubnutí i zdraví prospěšné.

Detoxikační čaj – kombinace bylinek podpoří i hubnutí

Složení bylinného odtučňovacího čaje zajišťuje řadu významných funkcí od spalování tuků, odbourávání zadržené vody z těla (lymfatický systém), úpravy pitného režimu až po detoxikaci.

Lehká dietní jídla na hubnutí

Připravili jsme pro Vás řadu receptů nejen na hubnutí. V letním období můžeme využívat rozmanitost přírody, kdy ovoce i zelenina jsou krásně barevné a navíc výborně chutná.

Nutriční hodnoty - tabulka ke stažení

Nutriční hodnoty - tabulka ke stažení Zajímá Vás kolik konzumujete bílkovin, tuků, sacharidů a zda máte dostatek vlákniny?

z našeho magazínu

Magazín

Magazín o hubnutí, zdravém životním stylu, zdraví a prevenci. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme. Také se můžete objednat na rozbor jídelníčku nebo osobní konzultaci.